Ihe Njigharị Njikọta Ogidi na Mmalite nke 5050 Maka Ụgbọ Mmiri Nrụgide
✧ Okwu Mmalite
1. A na-ejikarị ọgba ọsọ ịgbado ọkụ eme ihe maka ụlọ elu ikuku, arịa nrụgide na tankị n'èzí na n'ime ịgbado ọkụ ogologo oge ma ọ bụ ịgbado ọkụ girth. A ga-eji ya na sistemụ ịgbado ọkụ anyị eme ihe mgbe ejiri ya.
2. Iji ya na ihe ndị na-enye ọkụ ọkụ ga-adị mfe karị ịgbado ọkụ flanges.
3. Dịka ogologo ọrụ ahụ si dị, anyị na-emekwa ka ogidi ahụ nwee wiil ndị na-agagharị agagharị. Ya mere, ọ dịkwa maka ịgbado ogologo ogologo njikọta akwa.
4. Na ọkwa kọlụm ịgbado ọkụ, anyị nwere ike itinye isi iyi ike MIG, isi iyi ike SAW na isi iyi ike AC/DC.
5. Sistemụ njikọ abụọ nke kọlụm ịgbado ọkụ na-ebuli elu. Ọ nwekwara sistemụ mgbochi ịda ada iji hụ na nchekwa ojiji ọbụlagodi na agbụ ígwè ahụ agbajiela.
6. Igwe mgbake Flux, ihe nlele igwefoto ịgbado ọkụ na ihe ngosi laser niile dị maka ịrụ ọrụ ịgbado ọkụ akpaka. Ị nwere ike izipu anyị ozi-e maka vidiyo na-arụ ọrụ.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | MD 5050 C&B |
| Ike ibu ibu n'ọkwa kachasị elu | 250kg |
| Njem ọganihu kwụ ọtọ | 5000 mm |
| Ọsọ ọganihu kwụ ọtọ | 1000 mm/min |
| Njem ọganihu kwụ ọtọ | 5000 mm |
| Ọsọ mma kwụ ọtọ | 120-1200 mm/min VFD |
| Mpịakọta obe nke Boom end | 100*100 mm nke e ji injin rụọ |
| Ntụgharị | ±180°Ntuziaka nwere mkpọchi |
| Ụzọ njem | Njem ụgbọala |
| Ọsọ njem | 2000 mm/min |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikwa dịpụrụ adịpụ eriri 10m |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Nhọrọ-1 | Ihe ntụaka laser |
| Nhọrọ -2 | Nyochaa igwefoto |
| Nhọrọ-3 | Igwe mgbake mgbanwe Flux |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na kọlụm ịgbado ọkụ na-eto ogologo oge site na iji ogologo oge. Ọbụna akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere boom elu / boom ala, boom gaa n'ihu / azụ / Kpọchie slide iji gbanwee ọkụ ịgbado ọkụ elu ala aka ekpe aka nri, nri waya, waya azụ, ọkụ ike na E-stop.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Anyị nwekwara ike itinye igwe mgbagharị ma ọ bụ igwe mgbagharị na kọlụm boom iji mezuo ngwa mgbagharị akpaka.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ogidi ịgbado ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, eserese na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.











