Tank ịgbado ọkụ CR-50
✧ Okwu Mmalite
Ngwa mgbagharị ịgbado ọkụ nkịtị nke dị tọn 50 bụ ngwaọrụ pụrụ iche eji akwado ma tụgharịa nnukwu ọrụ cylindrical n'oge usoro ịgbado ọkụ. N'okpuru ebe a bụ nkọwa zuru ezu nke atụmatụ ya, nkọwapụta ya, na ojiji ya:
Isi Atụmatụ
- Ike Ibu:
- E mere ya ka ọ na-ebu ibu ruru tọn iri ise, nke mere ka ọ dabara adaba maka ọtụtụ ọrụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe dị arọ.
- Rollers na-agbagharị:
- A na-ejikarị roll abụọ nwere ike ịrụ ọrụ nke na-eme ka ọ dị mfe ịtụgharị nke ọma ma chịkwaa ọrụ ahụ.
- Oghere Roller A Na-agbanwe agbanwe:
- Na-enye ohere maka nhazi ka ọ dabara na dayameta na ogologo nke paịpụ dị iche iche, na-eme ka ọtụtụ ihe dịkwuo mma.
- Njikwa Ọsọ:
- Ejiri njikwa ọsọ dị iche iche mee ihe iji gbanwee ọsọ ntụgharị, hụ na ọnọdụ ịgbado ọkụ kacha mma.
- Ihe owuwu siri ike:
- Ejiri ihe siri ike rụọ ya iji gbochie ibu arọ ma hụ na ọ ga-adịgide ruo ogologo oge.
- Usoro nchekwa:
- Gụnyere atụmatụ dịka nchekwa oke ibu, sistemụ nkwụsị mberede, na ntọala kwụsiri ike iji gbochie ihe mberede.
Nkọwapụta
- Ike Ibu:tọn iri ise
- Dayameta nke ihe eji agbagharị:N'ozuzu, ọ na-adịkarị site na 200 ruo 400 mm, dabere na imewe ahụ.
- Ọsọ ntụgharị:A na-agbanwekarị ya, ọtụtụ mgbe site na milimita ole na ole ruo ọtụtụ mita kwa nkeji.
- Ịnye ọkụ:A na-ejikarị moto eletriki arụ ọrụ, nkọwapụta ya na-agbanwe dabere na onye nrụpụta.
Ngwa
- Ọrụ Paịpụ Paịpụ:A na-eji ya eme ihe nke ọma na ngalaba mmanụ na gas maka ịgbado ọkpọkọ buru ibu.
- Ịrụpụta Tankị:Ọ dị mma maka iwu na ịgbado ọkụ nnukwu tankị nchekwa na arịa nrụgide.
- Ịrụ ụgbọ mmiri:A na-ejikarị ya eme ihe n'ebe a na-arụ ọrụ ụgbọ mmiri maka ngalaba ihe mkpuchi na nnukwu akụkụ.
- Mmepụta Ngwa Dị Ike:A na-eji ya arụ ọrụ n'ịkpụpụta nnukwu igwe na akụrụngwa ụlọ ọrụ mmepụta ihe.
uru
- Mma mma nke ịgbado ọkụ:Mgbanwe na-aga n'ihu na-eme ka njikọta dị n'otu, na-ebelata ntụpọ.
- Mmụba arụmọrụ:Na-ebelata njikwa aka ma na-eme ka usoro ịgbado ọkụ dị ngwa.
- Ịdị iche iche:Dakọtara na usoro ịgbado ọkụ dị iche iche, gụnyere MIG, TIG, na ịgbado ọkụ arc n'ime mmiri.
Ọ bụrụ na ịchọrọ ozi ndị ọzọ gbasara ụdịdị, ndị nrụpụta, ma ọ bụ ntuziaka ọrụ akọwapụtara, nweere onwe gị ịjụ!
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | CR-50 Ịgbado ọkụ |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị nke tọn 50 |
| Na-ebugo Ike-Draịvụ | Oke kachasị nke tọn 25 |
| Ibugo ikike-Idler | Oke kachasị nke tọn 25 |
| Nha ụgbọ mmiri | 300~5000mm |
| Gbanwee Ụzọ | Nhazi nke bolt |
| Ike Mgbanwe Moto | 2 * 2.2 KW |
| Ọsọ ntụgharị | 100-1000mm/min |
| Njikwa ọsọ | Ọkwọ ụgbọala ugboro ugboro na-agbanwe agbanwe |
| wiil ndị a na-agbagharị agbagharị | Ihe ígwè |
| Nha rola | Ø500*200mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikwa dịpụrụ adịpụ eriri 15m |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Asambodo | CE |
✧ Atụmatụ
1. Ọnọdụ Roller a na-agbanwe agbanwe na-enyere aka nke ukwuu n'ịhazi roller dị n'etiti isi ahụ ka e wee nwee ike ịgbanwe roller dị iche iche n'elu otu roller ahụ na-enweghị ọbụna ịzụta roller paịpụ ọzọ.
2. Emeela nyocha nrụgide na ahụ siri ike maka nnwale nke ikike ibu nke etiti nke ibu nke paịpụ dabere na ya.
3. A na-eji ihe mkpuchi polyurethane eme ihe na ngwaahịa a n'ihi na ihe mkpuchi polyurethane anaghị eguzogide ibu ma nwee ike ichebe elu nke paịpụ ndị ahụ ka ọ ghara ịpịa elu mgbe a na-atụgharị ya.
4. A na-eji usoro ntụtụ pịnye ihe ndị a na-akpọ polyurethane rollers n'elu etiti isi.
5. A na-eji ihe nkwụnye a na-agbanwe agbanwe emezi elu nke Frame siri ike dịka mkpa na ihe achọrọ maka ịgbado paịpụ ahụ si dị yana dịka ọkwa nkasi obi nke ihe nkwụnye ahụ si dị ka o si dị ka o si dị, ka o wee nwee ike ịkwụsi ike kachasị.
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1.Variable Frequency Drive sitere na akara Danfoss / Schneider.
2.Rotation na tilring Motors bụ akara Invertek / ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
A pụrụ iji akụkụ ndị ọzọ niile dochie ha n'ahịa mpaghara.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka dị anya nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabọd eletriki bụ isi nwere ihe mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Anyị na-agbakwụnyekwa otu bọtịnụ nkwụsị mberede ọzọ n'akụkụ ahụ igwe ahụ, nke a ga-eme ka ọrụ ahụ nwee ike ịkwụsị igwe ahụ ozugbo ihe mberede ọ bụla mere.
5. Sistemụ njikwa anyị niile nwere nkwenye CE nye ahịa Europe.









