CR- 600T Omenala Ịgbado Ọgbakọ Maka Ọkụ Paịpụ Nwere Ndozi Bolt
✧ Okwu Mmalite
1. Ngwugwu anyị nke ndị na-agbagharị ọkpọkọ. Otu ihe eji agbagharị draịva na otu ihe eji agbagharị draịva.
2. Ọsọ ntụgharị draịva anyị nke na-agbanwe tank anyị dị na ọgụgụ dijitalụ.
3. Ihe ndị dị elu na-eji eletrọniki sitere na Schneider iji hụ na ogologo oge na-eji ndụ
4. Njikwa aka dị anya, njikwa aka redio na njikwa pedal ụkwụ niile dị.
5.100% ọhụrụ sitere na onye nrụpụta mbụ
6. Ọ bụrụ na ogologo otu paịpụ gị karịrị mita 8, anyị na-atụ aro ka ị họrọ otu draịva roll na rollers abụọ ị ga-eji kwado ya.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | CR-600 ịgbado ọkụ |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị nke tọn 600 |
| Na-ebugo Ike-Draịvụ | Oke kachasị nke tọn 300 |
| Ibugo ikike-Idler | Oke kachasị nke tọn 300 |
| Nha ụgbọ mmiri | 1200~8500mm |
| Gbanwee Ụzọ | Nhazi nke bolt |
| Ike Mgbanwe Moto | 2 * 9 KW |
| Ọsọ ntụgharị | 100-1000mm/min |
| Njikwa ọsọ | Ọkwọ ụgbọala ugboro ugboro na-agbanwe agbanwe |
| wiil ndị a na-agbagharị agbagharị | Ihe ígwè |
| Nha rola | Ø800*400mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikwa dịpụrụ adịpụ eriri 15m |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Asambodo | CE |
✧ Atụmatụ
1. Ngwaahịa nke ọkpọkọ ịgbado ọkụ nwere usoro dị iche iche, dịka ọmụmaatụ, nhazi onwe onye, mgbanwe, ụgbọala, ntụgharị na ụdị mgbochi ịnya ụgbọ mmiri.
2. Usoro nhazi ọkpọkọ nkịtị nke igwe kwụ ọtọ nwere ike ịnabata dayameta dị iche iche nke ọrụ, site na ịgbanwe anya etiti nke igwe kwụ ọtọ, site na oghere skru echekwara ma ọ bụ skru ndu.
3. Dabere na ngwa dị iche iche, elu ihe eji agbanye ígwè nwere ụdị atọ, PU/ROBBER/STEL WIEL.
4. A na-ejikarị ígwè ịgbado ọkụ ọkpọkọ eme ihe maka ịgbado ọkụ ọkpọkọ, ịgbado ọkụ tankị, ịgbado ọkụ na ịgbado ọkụ tankị nke shei ígwè.
5. Igwe igwe mgbagharị ọkpọkọ nwere ike ijikwa njikọ ya na ngwaọrụ ndị ọzọ.
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1.Variable Frequency Drive sitere na akara Danfoss / Schneider.
2.Rotation na tilring Motors bụ akara Invertek / ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
A pụrụ iji akụkụ ndị ọzọ niile dochie ha n'ahịa mpaghara.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka dị anya nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabọd eletriki bụ isi nwere ihe mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Anyị na-agbakwụnyekwa otu bọtịnụ nkwụsị mberede ọzọ n'akụkụ ahụ igwe ahụ, nke a ga-eme ka ọrụ ahụ nwee ike ịkwụsị igwe ahụ ozugbo ihe mberede ọ bụla mere.
5. Sistemụ njikwa anyị niile nwere nkwenye CE nye ahịa Europe.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga










