CR-300T nkịtị ịgbado ọkụ Rotator
✧ Okwu Mmalite
Ndị na-agbagharị ihe na-agbagharị nke nwere ikike ibu 1,300 Ton gụnyere otu draịva na otu onye na-arụ ọrụ n'enweghị nsogbu.
2. N'ozuzu, anyị na-eji wiil ígwè nke dayameta ya bụ 700mm na obosara ya bụ 300mm, wiil ígwè nke nwere ihe eji emegharị ígwè dị maka ahaziri ahazi.
3. Site na moto mgbanwe ugboro ugboro 2 * 5.5kw, ọ ga-eme ka ntụgharị ahụ kwụsie ike.
4. Ọ bụrụ na arịa ndị ahụ nwere ihe na-adịghị mma, anyị ga-eji moto brekị mee ka ike ntụgharị dịkwuo elu.
5. Nhazi nke 300 Ton nke na-agbagharị agbagharị nwere ikike arịa 8000mm, anyị nwekwara ike ịhazi ya maka nnukwu nha dịka arịrịọ onye ọrụ ikpeazụ si dị.
6.Wil ndị a na-ejizi aka ha, wiil ndị na-agagharị agagharị na eriri ndị na-eto eto nwere ike ịrụ ọrụ nke ọma, na-arụ ọrụ nke ọma n'aka Weldsuccess Ltd.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | CR-300 ịgbado ọkụ |
| Ike Ibu | Oke kachasị nke tọn 150*2 |
| Gbanwee Ụzọ | Nhazi nke bolt |
| Mgbanwe hydraulic | Elu/Ala |
| Dayameta nke arịa | 1000~8000mm |
| Ike Moto | 2 * 5.5kw |
| Ụzọ njem | Njem aka na mkpọchi |
| wiil ndị a na-agbagharị agbagharị | PU |
| Nha rola | Ø700*300mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Igbe aka ikuku |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Asambodo | CE |
✧ Atụmatụ
1. Ngwaahịa nke ọkpọkọ ịgbado ọkụ nwere usoro dị iche iche, dịka ọmụmaatụ, nhazi onwe onye, mgbanwe, ụgbọala, ntụgharị na ụdị mgbochi ịnya ụgbọ mmiri.
2. Usoro nhazi ọkpọkọ nkịtị nke igwe kwụ ọtọ nwere ike ịnabata dayameta dị iche iche nke ọrụ, site na ịgbanwe anya etiti nke igwe kwụ ọtọ, site na oghere skru echekwara ma ọ bụ skru ndu.
3. Dabere na ngwa dị iche iche, elu ihe eji agbanye ígwè nwere ụdị atọ, PU/ROBBER/STEL WIEL.
4. A na-ejikarị ígwè ịgbado ọkụ ọkpọkọ eme ihe maka ịgbado ọkụ ọkpọkọ, ịgbado ọkụ tankị, ịgbado ọkụ na ịgbado ọkụ tankị nke shei ígwè.
5. Igwe igwe mgbagharị ọkpọkọ nwere ike ijikwa njikọ ya na ngwaọrụ ndị ọzọ.
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1.Variable Frequency Drive sitere na akara Danfoss / Schneider.
2.Rotation na tilring Motors bụ akara Invertek / ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
A pụrụ iji akụkụ ndị ọzọ niile dochie ha n'ahịa mpaghara.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka dị anya nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabọd eletriki bụ isi nwere ihe mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Anyị na-agbakwụnyekwa otu bọtịnụ nkwụsị mberede ọzọ n'akụkụ ahụ igwe ahụ, nke a ga-eme ka ọrụ ahụ nwee ike ịkwụsị igwe ahụ ozugbo ihe mberede ọ bụla mere.
5. Sistemụ njikwa anyị niile nwere nkwenye CE nye ahịa Europe.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga











