CR-40 Bolt mgbanwe Pipe ịgbado ọkụ
✧ Okwu Mmalite
1. Otu draịva na otu onye na-arụ ọrụ n'otu oge.
2. Njikwa aka na njikwa pedal ụkwụ site na anya.
3. Mgbanwe Bolt maka arịa dị iche iche nke dayameta.
4. Ọsọ a na-agbanwe agbanwe nke akụkụ a na-anya.
5. Ọsọ ntụgharị na-agba ọsọ na ọgụgụ dijitalụ.
6. Ihe ndị dị na eletrọniki kachasị elu site na Schneider.
7.100% ọhụrụ sitere na onye nrụpụta mbụ
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | CR-40 Ịgbado ọkụ |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị nke tọn iri anọ |
| Na-ebugo Ike-Draịvụ | Oke kachasị nke tọn 20 |
| Ibugo ikike-Idler | Oke kachasị nke tọn 20 |
| Nha ụgbọ mmiri | 500~4500mm |
| Gbanwee Ụzọ | Nhazi nke bolt |
| Ike Mgbanwe Moto | 2 * 1.5 KW |
| Ọsọ ntụgharị | 100-1000mm/min |
| Njikwa ọsọ | Ọkwọ ụgbọala ugboro ugboro na-agbanwe agbanwe |
| wiil ndị a na-agbagharị agbagharị | Ihe ígwè |
| Nha rola | Ø500*200mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikwa dịpụrụ adịpụ eriri 15m |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Asambodo | CE |
✧ Atụmatụ
1. Ọnọdụ Roller a na-agbanwe agbanwe na-enyere aka nke ukwuu n'ịhazi roller dị n'etiti isi ahụ ka e wee nwee ike ịgbanwe roller dị iche iche n'elu otu roller ahụ na-enweghị ọbụna ịzụta roller paịpụ ọzọ.
2. Emeela nyocha nrụgide na ahụ siri ike maka nnwale nke ikike ibu nke etiti nke ibu nke paịpụ dabere na ya.
3. A na-eji ihe mkpuchi polyurethane eme ihe na ngwaahịa a n'ihi na ihe mkpuchi polyurethane anaghị eguzogide ibu ma nwee ike ichebe elu nke paịpụ ndị ahụ ka ọ ghara ịpịa elu mgbe a na-atụgharị ya.
4. A na-eji usoro ntụtụ pịnye ihe ndị a na-akpọ polyurethane rollers n'elu etiti isi.
5. A na-eji ihe nkwụnye a na-agbanwe agbanwe emezi elu nke Frame siri ike dịka mkpa na ihe achọrọ maka ịgbado paịpụ ahụ si dị yana dịka ọkwa nkasi obi nke ihe nkwụnye ahụ si dị ka o si dị ka o si dị, ka o wee nwee ike ịkwụsi ike kachasị.
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1.Variable Frequency Drive sitere na akara Danfoss / Schneider.
2.Rotation na tilring Motors bụ akara Invertek / ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
A pụrụ iji akụkụ ndị ọzọ niile dochie ha n'ahịa mpaghara.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka dị anya nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabọd eletriki bụ isi nwere ihe mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Anyị na-agbakwụnyekwa otu bọtịnụ nkwụsị mberede ọzọ n'akụkụ ahụ igwe ahụ, nke a ga-eme ka ọrụ ahụ nwee ike ịkwụsị igwe ahụ ozugbo ihe mberede ọ bụla mere.
5. Sistemụ njikwa anyị niile nwere nkwenye CE nye ahịa Europe.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga










