Hydraulic 30 T Fit Up na 30T nkịtị Welding Rotator maka Wind Towers
✧ Okwu Mmalite
1. Ndị na-agbagharị hydraulic na-agbanwe site na silinda mmanụ maka njikọta ọkpọkọ otu akụkụ.
2. Jikọọ ihe na-agbagharị agbagharị na sistemụ jacking elu / ala site na njikwa aka ikuku n'oge ịgbado ọkụ butt.
3. Ndị na-agbagharị agbado kwụ ọtọ dịkwa maka ịgbado ọkụ.
4. Tinye sistemụ hydraulic jacking nke na-agbagharị agbado, mana naanị ntụgharị ndị na-adịghị arụ ọrụ.
5. Iji ya na igwe mgbado ọkụ nke na-ahazi onwe ya ma ọ bụ igwe mgbado ọkụ nkịtị ọnụ.
6. Igwe mgbado ọkụ hydraulic nwere sistemụ jacking, tinye igwe mgbado ọkụ na njikwa aka ikuku.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | Ngwa mgbada FT-30 na ngwa mgbada CR-30 |
| Ike Ibu | Oke kachasị nke tọn 15*2 |
| Gbanwee Ụzọ | Nhazi nke bolt |
| Mgbanwe hydraulic | Elu/Ala |
| Dayameta nke arịa | 500~3500mm |
| Ike Moto | 2 * 1.1kw |
| Ụzọ njem | Njem aka na mkpọchi |
| wiil ndị a na-agbagharị agbagharị | PU |
| Nha rola | Ø400*200mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Igbe aka ikuku |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Asambodo | CE |
✧ Atụmatụ
1. Ngalaba abụọ ahụ nwere ikike mgbanwe ọtụtụ akụkụ n'efu.
2. Ọrụ nhazi ahụ na-agbanwe agbanwe karịa ma nwee ike ịnabata ụdị ọnọdụ njikọta dị iche iche nke ọma.
3. Ígwè V nke hydraulic na-eme ka mmegharị axial nke ụlọ elu ahụ dị mfe.
4. Ọ nwere ike ime ka arụmọrụ ọrụ dịkwuo mma maka ọkpụrụkpụ mgbidi dị gịrịgịrị na mmepụta dayameta paịpụ buru ibu.
5. Hydraulic Fit Up Rotator nwere ihe ntụgharị mgbanwe 3D a na-agbanwe agbanwe, ebe ọrụ hydraulic nwere njikwa dị irè.
6. E ji efere a kpara akpa mee ntọala rotator, nke nwere ike dị elu iji hụ na ọ dịghị mgbagọ ọ bụla na-eme n'oge.
7. Ntọala Rotator & boring bụ usoro agbakwunyere iji hụ na ntụgharị nke roller ahụ ziri ezi.
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1.Variable Frequency Drive sitere na akara Danfoss / Schneider.
2.Rotation na tilring Motors bụ akara Invertek / ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
A pụrụ iji akụkụ ndị ọzọ niile dochie ha n'ahịa mpaghara.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka dị anya nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabọd eletriki bụ isi nwere ihe mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Anyị na-agbakwụnyekwa otu bọtịnụ nkwụsị mberede ọzọ n'akụkụ ahụ igwe ahụ, nke a ga-eme ka ọrụ ahụ nwee ike ịkwụsị igwe ahụ ozugbo ihe mberede ọ bụla mere.
5. Sistemụ njikwa anyị niile nwere nkwenye CE nye ahịa Europe.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga












