100kg Welding Positioner
✧ Okwu Mmalite
Ngwa nhazi ịgbado ọkụ nke dị kilogram 100 bụ ngwa dị iche iche e mere iji mee ka ebe ọrụ dị arọ ruo kilogram 100 dị mfe n'oge ọrụ ịgbado ọkụ. Ụdị ihe nhazi ịgbado ọkụ a dabara adaba maka ọtụtụ ọrụ mmepụta na ịgbado ọkụ nke dị ọkara.
Isi atụmatụ na ikike nke ihe na-enye ọkụ 100kg gụnyere:
- Ike Ibu:
- Ihe na-enye njikọ ịgbado ọkụ nwere ike ijikwa ma tụgharịa ihe ndị dị arọ ruo kilogram 100.
- Nke a na-eme ka ọ dabara adaba maka ọtụtụ ihe dị iche iche, dịka akụkụ igwe, mgbakọ ụgbọala, na mmepụta ígwè dị ọkara.
- Mgbanwe Mgbanwe na Ntụgharị:
- Ihe na-enye ọnọdụ na-enye ike mgbanwe ntụgharị na ntụgharị.
- Mgbanwe na-enye ohere maka nhazi nke ihe eji arụ ọrụ n'otu ebe na nke a na-achịkwa n'oge usoro ịgbado ọkụ.
- Nhazi ntụgharị na-eme ka ebe ọrụ ahụ dị mma, na-eme ka ohere na visibiliti dịkwuo mma maka onye na-agbado ọkụ.
- Ọnọdụ Kpọmkwem:
- Emebere ihe nkwụnye ọkụ nke dị kilogram 100 iji nye ọnọdụ ziri ezi na nke a na-achịkwa nke ọrụ ahụ.
- A na-enweta nke a site na atụmatụ dịka ihe ngosi ọnọdụ dijitalụ, usoro mkpọchi, na mgbanwe nhazi dị mma.
- Mmepụta Karịrị Elu:
- Ikike nhazi na ntụgharị dị irè nke ihe nkwụnye ọkụ 100kg nwere ike ime ka mmepụta dịkwuo mma site na ibelata oge na mgbalị achọrọ iji wụnye ma jikwaa ihe eji arụ ọrụ ahụ.
- Ọrụ Ndị Ọrụ Dị Mma:
- Ihe na-enye njikọ njikọta nke ihe eji arụ ọrụ ahụ na-enwekarị njikwa dị mfe nghọta, na-enye ndị ọrụ ohere ịgbanwe ọnọdụ na ntụgharị nke ihe eji arụ ọrụ ahụ ngwa ngwa.
- Nke a gụnyere atụmatụ dịka njikwa ọsọ agbanwe agbanwe, nhazi mmemme, na usoro nhazi akpaaka.
- Nhazi dị obere ma dị mfe ibugharị:
- A na-ejikarị ihe owuwu dị obere ma dịkwa mfe arụ ya, nke na-eme ka ọ dịrị mfe itinye ya n'ọtụtụ ebe ọrụ ịgbado ọkụ.
- Ụfọdụ ụdị nwere ike ịnwe ihe nkedo ma ọ bụ atụmatụ mmegharị ndị ọzọ maka ibugharị ngwa ngwa.
- Atụmatụ Nchekwa:
- Nchekwa bụ ihe dị mkpa na nhazi nke ihe nkwụnye ọkụ.
- Ihe ndị a na-ahụkarị maka nchekwa gụnyere bọtịnụ nkwụsị mberede, nchebe oke ibu, na usoro nrụnye kwụsiri ike iji gbochie mmegharị ma ọ bụ ịdọpụ ihe na-atụghị anya ya.
- Ndakọrịta na Ngwa Ịgbado Ọkụ:
- Emebere ihe nkwụnye ọkụ nke dị kilogram 100 ka ọ jikọta ya na ngwa ịgbado ọkụ dị iche iche, dịka igwe ịgbado ọkụ MIG, TIG, ma ọ bụ igwe ịgbado ọkụ osisi.
- Nke a na-eme ka usoro ọrụ dị mma ma dị irè n'oge usoro ịgbado ọkụ.
A na-eji ihe nkwụnye ọkụ nke dị kilogram 100 eme ihe n'ọtụtụ ụlọ ọrụ dịka imepụta ígwè, imepụta ụgbọala, ịrụzi igwe, na ọrụ ígwè n'ozuzu, ebe nhazi ziri ezi na ntụgharị a na-achịkwa nke ihe ndị dị n'etiti dị mkpa maka nsonaazụ njikọta dị elu.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | VPE-01 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị nke 100kg |
| Dayameta tebụl | 300 mm |
| Moto ntụgharị | 0.18 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.04-0.4 rpm |
| Moto na-ada ada | 0.18 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.67 rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 150 mm |
| Oke anya ike ndọda | 100 mm |
| Voltaji | 220V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga





