VPE-0.1 Obere ihe nchekwa 100kg
✧ Okwu Mmalite
Obere ihe nkwụnye ọkụ dị mfe nke dị kilogram 100 bụ otu ụdị ihe nkwụnye ọkụ dị mfe ibugharị, ibu ya dịkwa mfe, yabụ anyị nwere ike ibugharị ya ngwa ngwa dịka mkpa ịgbado ọkụ si dị. Voltaji ịgbado ọkụ nwekwara ike ịbụ 110V, 220V na 380V wdg. voltaji ahaziri ahazi.
A na-agbanwe ọsọ ntụgharị site na aka. Onye ọrụ ahụ nwere ike ịtọ ọsọ ntụgharị kwesịrị ekwesị dịka mkpa ịgbado ọkụ si dị.
N'oge ịgbado ọkụ aka, a pụrụ iji ihe mgba ọkụ ụkwụ chịkwaa ntụgharị. Ọ ga-adịrị onye ọrụ mfe ịgbanwe ntụgharị ahụ.
1. Igwe ndọda nke gear nke nwere axis abụọ nke ọkọlọtọ bụ ihe ngwọta dị mkpa maka ịtụgharị na ịtụgharị nke akụkụ ọrụ.
2. Enwere ike ịtụgharị tebụl ọrụ (na 360°) ma ọ bụ tụgharịa (na 0 - 90°) na-enye ohere ka ejiri ihe ọrụ ahụ rụọ ọrụ n'ọnọdụ kacha mma, ọsọ ntụgharị moto bụ njikwa VFD.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | VPE-0.1 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị nke 100kg |
| Dayameta tebụl | 400 mm |
| Moto ntụgharị | 0.18 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.4-4 rpm |
| Moto na-ada ada | Akwụkwọ ntuziaka |
| Ọsọ ntụgharị | Akwụkwọ ntuziaka |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°degree |
| Anya kachasị elu | 50 mm |
| Oke anya ike ndọda | 50 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
✧ Ọganihu Mmepụta
A na-eji obere ihe e ji agbanye ígwè rụọ obere ọrụ, ihe e ji agbanye ígwè rụọ nke dị kilogram 100 nwere ntụgharị moto na ntụgharị aka, usoro ntụgharị nwere wiil otu aka iji dozie skru ahụ, ihe e ji agbanye ígwè rụọ ya, ka ihe e ji agbanye ígwè rụọ ya wee nweta akụkụ ntụgharị nke ogo 0-90. Ọbụna ntụgharị ahụ na-adị site na wiil aka, mana site na skru aka na gia, ọ dị mfe ịgbanwe ya.
Weldsuccess na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ihe e ji azụta efere ígwè mbụ na ịkpụ CNC. Site na nkwenye IS0 9001:2015, anyị na-achịkwa ịdị mma site na ọganihu mmepụta ọ bụla.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga









