Ihe nkwụnye ọkụ VPE-5 nwere akụkụ ntụgharị nke ogo 0-90
✧ Okwu Mmalite
1. Ibu ibu nke ihe eji agbanye ọkụ nke nwere tọn 5 nke nwere gia abụọ siri ike maka ịgbado ọkụ.
2. Ihe nkedo a nke nwere moto abụọ nke nwere dayameta tebụl 1500mm.
3. Ntụgharị tebụl na 360° ma tụgharịa na 0 - 90° iji hụ na ihe eji arụ ọrụ ahụ na-aga n'ọnọdụ kacha mma maka ịgbado ọkụ.
4. Ọsọ ntụgharị bụ ngosipụta dijitalụ ma VFD na-achịkwa ya. Ọsọ a na-agbanwe agbanwe na igbe njikwa aka dị anya dịka mkpa ịgbado ọkụ si dị.
5.Anyị na-enyekwa ihe mkpuchi maka ịgbado ọkụ ọkpọkọ.
6. Ihe nhazi ụdị ịdị elu a kapịrị ọnụ, tebụl ntụgharị kwụ ọtọ na ihe nhazi nhazi elu nke nwere aka ma ọ bụ hydraulic 3 axis dị.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | VPE-5 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: 5000kg |
| Dayameta tebụl | 1500 mm |
| Moto ntụgharị | 3 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.05-0.5 rpm |
| Moto na-ada ada | 3 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.14 rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 200 mm |
| Oke anya ike ndọda | 150 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1.Variable Frequency Drive sitere na akara Danfoss / Schneider.
2.Rotation na tilring Motors bụ akara Invertek / ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
A pụrụ iji akụkụ ndị ọzọ niile dochie ha n'ahịa mpaghara.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka dị anya nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabọd eletriki bụ isi nwere ihe mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Anyị na-agbakwụnyekwa otu bọtịnụ nkwụsị mberede ọzọ n'akụkụ ahụ igwe ahụ, nke a ga-eme ka ọrụ ahụ nwee ike ịkwụsị igwe ahụ ozugbo ihe mberede ọ bụla mere.
5. Sistemụ njikwa anyị niile nwere nkwenye CE nye ahịa Europe.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga



