Ihe eji agbado ọkụ nke tọn 20
✧ Okwu Mmalite
Igwe nrụzi ịgbado ọkụ nke dị tọn iri abụọ bụ ngwa ọrụ dị arọ nke a na-eji arụ ọrụ ịgbado ọkụ iji tinye ma tụgharịa nnukwu ọrụ ndị dị arọ. E mere ya ka ọ na-ejikwa ọrụ ndị dị arọ ruo tọn iri abụọ, na-enye nkwụsi ike, mmegharị a na-achịkwa, na nhazi ziri ezi n'oge usoro ịgbado ọkụ.
Lee ụfọdụ atụmatụ na njirimara dị mkpa nke ihe na-echekwa welded nke tọn 20:
Ike Ibu: Ihe nkwụnye ahụ nwere ike ịkwado ma tụgharịa ihe ndị e ji arụ ọrụ nke nwere oke ibu nke tọn metric iri abụọ. Nke a na-eme ka ọ dị mma maka ijikwa ihe ndị buru ibu na ndị dị arọ, dịka arịa nrụgide, tankị, na akụkụ igwe dị arọ.
Ọrụ siri ike: Ejiri ihe ndị dị arọ na etiti siri ike rụọ ihe nkwụnye ọkụ ahụ iji hụ na ọ kwụsiri ike ma sie ike n'okpuru ibu ọrụ nke ihe eji arụ ọrụ ahụ. Nke a gụnyere atụmatụ dịka ntọala siri ike, bearings dị arọ, na akụkụ nhazi siri ike.
Ike Ịhazi Ọnọdụ: Ihe nkwụnye ọkụ nke nwere tọn 20 na-enyekarị atụmatụ nhazi dị elu, dịka ịtụgharị, ịtụgharị, na nhazi ịdị elu. Mgbanwe ndị a na-enye ohere maka nhazi kacha mma nke ihe eji arụ ọrụ, na-eme ka ịgbado ọkụ dị irè ma dị mma.
Njikwa Ntụgharị: Ihe nhazi ahụ nwere sistemụ njikwa nke na-enye ndị ọrụ ohere ijikwa ọsọ ntụgharị na ntụziaka nke ihe eji arụ ọrụ ahụ kpọmkwem. Nke a na-eme ka mma ịgbado ọkụ na-aga n'ihu ma dịkwa otu n'oge usoro ahụ dum.
Atụmatụ Nchekwa: Nchekwa bụ ihe dị oke mkpa a ga-atụle maka ngwa ịgbado ọkụ dị arọ. Ihe nkwụnye ọkụ nke nwere tọn 20 nwere ike ịgụnye atụmatụ dịka nchekwa oke ibu, usoro nkwụsị mberede, na mkpọchi nchekwa iji chebe onye ọrụ na akụrụngwa ahụ n'oge ọrụ.
Isi Iyi Ike A Pụrụ Ịtụkwasị Obi: Dabere na nhazi a kapịrị ọnụ, enwere ike iji hydraulic, eletriki, ma ọ bụ ngwakọta nke sistemụ rụọ ọrụ ihe nkwụnye ọkụ nke tọn 20 iji nye ike na nkenke dị mkpa maka ịtụgharị ihe ndị dị arọ.
A na-ejikarị ihe e ji echekwa ihe nke nwere tọn iri abụọ eme ihe n'ụlọ ọrụ dịka iwu ụgbọ mmiri, imepụta igwe dị arọ, imepụta ụgbọ mmiri nrụgide, na nnukwu ọrụ owuwu. Ọ na-eme ka ihe ndị dị arọ na-arụ ọrụ nke ọma ma dị mma, na-eme ka mmepụta na ịdị mma nke ịgbado ọkụ dịkwuo mma.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | AHVPE-20 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: 20000kg |
| Dayameta tebụl | 2000 mm |
| Nhazi elu etiti | Ntuziaka site na bolt / hydraulic |
| Moto ntụgharị | 4kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.02-0.2 rpm |
| Moto na-ada ada | 4 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.14rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 200 mm |
| Oke anya ike ndọda | 400 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1.N'ọnọdụ nkịtị, onye na-etinye ihe na-agbado ọkụ nwere igbe njikwa aka na mgba ọkụ ụkwụ.
2. Otu igbe aka, onye ọrụ nwere ike ijikwa Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop functions, ma nweekwa ngosipụta ọsọ rotation na ọkụ ike.
3. Kabinet eletriki niile nke Weldsuccess Ltd mere. Ihe ndị bụ isi nke ọkụ eletrik sitere na Schneider.
4. Mgbe ụfọdụ, anyị na-eji PLC control na RV gearboxes eme ihe nkwụnye ọkụ, nke nwere ike ịrụkọ ọrụ ọnụ na robot.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe ndị na-agbagharị agbagharị site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, eserese na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga







