Ọrụ Dị Oké Ọrụ 10 Tọn nke Ịkwado Ọkụ Paịpụ Akpaka Na Ngosipụta Njikwa Ọsọ Dijitalụ
✧ Okwu Mmalite
1. Ihe e ji emechi ihe eji emechi ihe n'ikpere aka bụ ihe e ji emechi ihe na-agbanwe agbanwe na ihe na-ada ada na sistemụ njikwa eletriki.
2. Site na ntụgharị na ntụgharị nke moto, ihe nkwụnye njikọta ikpere aka nwere ike ime ka ọrụ ahụ bụrụ ihe nkwụnye nhazi zuru oke maka ọrụ.
3. A na-achịkwa ntụgharị tebụl ọrụ site na mgbanwe ugboro ole na-enweghị nzọụkwụ iji nweta ọsọ ịgbado ọkụ kacha mma.
4. Iji igbe njikwa anya iji ghọta ọrụ dịpụrụ adịpụ nke tebụl ọrụ, nwekwara ike ijikọ na igwe ọrụ iji mezuo ọrụ njikọ.
5. Debe interface n'akụkụ iji mezuo ọrụ njikọ na manipulator na igwe ịgbado ọkụ akpaka na-akwụnye aka nweta ebe ịgbado ọkụ akpaka.
6. Ụlọ ọrụ ngwa gụnyere arịa nrụgide, igwe, ike eletriki, ụlọ ọrụ kemịkalụ, nhazi igwe na ígwè.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | AHVPE-10 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: 10000kg |
| Dayameta tebụl | 2000 mm |
| Nhazi elu etiti | Ntuziaka site na bolt / hydraulic |
| Moto ntụgharị | 3 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.05-0.5 rpm |
| Moto na-ada ada | 4 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.14rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 200 mm |
| Oke anya ike ndọda | 400 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Afọ 1 |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1.N'ọnọdụ nkịtị, onye na-etinye ihe na-agbado ọkụ nwere igbe njikwa aka na mgba ọkụ ụkwụ.
2. Otu igbe aka, onye ọrụ nwere ike ijikwa Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop functions, ma nweekwa ngosipụta ọsọ rotation na ọkụ ike.
3. Kabinet eletriki niile nke Weldsuccess Ltd mere. Ihe ndị bụ isi nke ọkụ eletrik sitere na Schneider.
4. Mgbe ụfọdụ, anyị na-eji PLC control na RV gearboxes eme ihe nkwụnye ọkụ, nke nwere ike ịrụkọ ọrụ ọnụ na robot.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe ndị na-agbagharị agbagharị site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, eserese na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga










