200 Ton Selfing Ịhazi Ịkwado Pipe Rollers Ọrụ Dị Oké Ọnụ Na PU Wheels
✧ Okwu Mmalite
1. Ngwugwu ihe mgbada anyị bụ otu ihe mgbada na otu ihe mgbada na-enweghị ihe ọ bụla.
2. Njikwa aka dị n'ime anya, njikwa aka redio na njikwa pedal ụkwụ niile dị.
3. Ihe ndị dị na eletrọniki kachasị elu site na Schneider iji hụ na ogologo oge na-eji ndụ.
4. Ọsọ ntụgharị draịva anyị nke na-agbanwe tank anyị dị na ọgụgụ dijitalụ.
5.100% ọhụrụ sitere n'aka onye nrụpụta mbụ – WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Ọ bụrụ na ogologo otu paịpụ gị karịrị mita 8, anyị na-atụ aro ka ị họrọ otu draịva roll na rollers abụọ ị ga-eji kwado ya.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | SAR - 200 Ngwakọta Ịgbado Ọkụ |
| Ike ntụgharị | Oke tọn 200 |
| Na-ebugo Ike-Draịvụ | Oke tọn 100 |
| Ibugo ikike-Idler | Oke tọn 100 |
| Nha ụgbọ mmiri | 1500~8000mm |
| Gbanwee Ụzọ | Rola nhazi onwe ya |
| Ike Mgbanwe Moto | 7.5 KW |
| Ọsọ ntụgharị | Ngosipụta dijitalụ 100-1000mm/min |
| Nha rola | Ø500*280mm |
| Njikwa ọsọ | Ọkwọ ụgbọala ugboro ugboro na-agbanwe agbanwe |
| wiil ndị a na-agbagharị agbagharị | Ejiri ụdị PU kpuchie ígwè |
| Sistemụ njikwa | Igbe njikwa aka dị anya na mgba ọkụ pedal ụkwụ |
| Agba | RAL3003 Uhie na 9005 OJII / Emebere ya nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Nhọrọ | Ikike dayameta buru ibu |
| Nhazi wiil njem nke injin | |
| Igbe njikwa aka ikuku |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, Gaa n'ihu, Nlaghachi, Ọkụ Ike na ọrụ Nkwụsị Mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Igbe njikwa aka ikuku dị ma ọ bụrụ na ọ dị mkpa.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe ndị na-agbagharị agbagharị site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, eserese na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga











