Mmalite kọlụm 3030 nwere ihe nlele igwefoto na ihe ntụnye laser
✧ Okwu Mmalite
Ihe na-emegharị kọlụm ịgbado ọkụ maka arịa nrụgide, ụlọ elu ikuku na tankị mmanụ. Weldsuccess Ltd na-enye kọlụm ịgbado ọkụ zuru oke site na China ma ọ bụ Lincoln USA nke e jikọtara ya na isi iyi ike SAW mbụ. Isi iyi ike nwere ike ịbụ waya otu ma ọ bụ tandem nke Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 na Lincoln AC / DC - 1000 yana njikwa NA-3, NA-5 na Max-10 ma ọ bụ Max-19.
Ogidi ahụ na-etolite nke ọma site na ihe ndị ọzọ a na-ahọrọ maka ihe ngosi laser, ihe nlele igwefoto na sistemụ mgbake flux. Sistemụ ịgbado ọkụ zuru oke ga-eme ka tankị dị n'ime nkwonkwo na n'èzí nkwonkwo ahụ dịkwuo mfe.
1. A na-ejikarị ọgba ọsọ ịgbado ọkụ eme ihe maka ụlọ elu ikuku, arịa nrụgide na tankị n'èzí na n'ime ịgbado ọkụ ogologo oge ma ọ bụ ịgbado ọkụ girth. A ga-eji ya na sistemụ ịgbado ọkụ anyị eme ihe mgbe ejiri ya.
2. Iji ya na ihe ndị na-enye ọkụ ọkụ ga-adị mfe karị ịgbado ọkụ flanges.
3. Dịka ogologo ọrụ ahụ si dị, anyị na-emekwa ka ogidi ahụ nwee wiil ndị na-agagharị agagharị. Ya mere, ọ dịkwa maka ịgbado ogologo ogologo njikọta akwa.
4. Na ọkwa kọlụm ịgbado ọkụ, anyị nwere ike itinye isi iyi ike MIG, isi iyi ike SAW na isi iyi ike AC/DC.
5. Sistemụ njikọ abụọ nke kọlụm ịgbado ọkụ na-ebuli elu. Ọ nwekwara sistemụ mgbochi ịda ada iji hụ na nchekwa ojiji ọbụlagodi na agbụ ígwè ahụ agbajiela.
6. Igwe mgbake Flux, ihe nlele igwefoto ịgbado ọkụ na ihe ngosi laser niile dị maka ịrụ ọrụ ịgbado ọkụ akpaka. Ị nwere ike izipu anyị ozi-e maka vidiyo na-arụ ọrụ.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | MD 3030 C&B |
| Ike ibu ibu n'ọkwa kachasị elu | 250kg |
| Njem ọganihu kwụ ọtọ | 3000 mm |
| Ọsọ ọganihu kwụ ọtọ | 1100 mm/min |
| Njem ọganihu kwụ ọtọ | 3000 mm |
| Ọsọ mma kwụ ọtọ | 175-1750 mm/min VFD |
| Mpịakọta obe nke Boom end | 150*150 mm nke e ji injin rụọ |
| Ntụgharị | ±180°Ntuziaka nwere mkpọchi |
| Ụzọ njem | Njem ụgbọala |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikwa dịpụrụ adịpụ eriri 10m |
| Agba | RAL 3003 Uhie+9005 Ojii |
| Nhọrọ-1 | Ihe ntụaka laser |
| Nhọrọ -2 | Nyochaa igwefoto |
| Nhọrọ-3 | Igwe mgbake mgbanwe Flux |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1. Moto breeki nke kọlụm na moto ugboro ugboro nke boom na-agbanwe agbanwe sitere na Invertek nwere nkwenye CE zuru oke.
2. Onye na-anya ụgbọala ugboro ugboro nke a na-akpọ Variable Frequency Driver sitere na Schneider maọbụ Danfoss, ma na nkwenye CE na UL.
3. Akụkụ ndị ọzọ niile nke ịgbado ọkụ nwere ike ịgbanwe ma ọ bụrụ na ihe mberede agbajiela afọ ole na ole ka e mesịrị na ahịa mpaghara onye ọrụ ikpeazụ.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igwe mbuli elu kọlụm nwere sistemụ mgbochi ịda ada iji hụ na nchekwa ọrụ dị. Ọkwa mbuli elu kọlụm niile nwalere sistemụ mgbochi ịda ada tupu ebunye ya onye ọrụ ikpeazụ.
2. Ụgbọala njem na-ejikwa nko nchekwa njem na-agagharị ọnụ iji hụ na njem ahụ agaghị ada ada.
3. Ogidi ọ bụla na-eto nke ọma site na ikpo okwu isi iyi ike.
4. Igwe mgbake Flux na isi iyi ike nwere ike ijikọ ọnụ.
5. Ogidi ahụ na-agba ọsọ nke nwere otu igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ iji chịkwaa boom elu / ala / gaa n'ihu na azụ ma na-aga n'ihu na azụ.
6. Ọ bụrụ na kọlụm ahụ agbakọta na isi iyi ike SAW, igbe aka dịpụrụ adịpụ nwekwara ọrụ nke mmalite ịgbado ọkụ, nkwụsị ịgbado ọkụ, nri waya na waya azụ wdg.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ogidi ịgbado ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, eserese na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.








