600kg Welding Positioner
✧ Okwu Mmalite
Ihe nkwụnye ọkụ nke 600kg bụ ngwa pụrụ iche eji arụ ọrụ ịgbado ọkụ iji tinye ma tụgharịa ihe ndị e ji arụ ọrụ. E mere ya ka ọ na-ejikwa ihe ndị e ji arụ ọrụ ruru kilogram 600 (kg) ma ọ bụ tọn metric 0.6, na-enye nkwụsi ike na mmegharị a na-achịkwa n'oge usoro ịgbado ọkụ.
Lee ụfọdụ atụmatụ na njirimara dị mkpa nke ihe nkwụnye ọkụ 600kg:
Ike Ibu: Ihe nkwụnye ahụ nwere ike ịkwado ma tụgharịa ihe ndị e ji arụ ọrụ nke nwere oke ibu nke 600kg. Nke a na-eme ka ọ dị mma maka ijikwa obere ihe ndị e ji arụ ọrụ nke ukwuu na obere nha na ngwa ịgbado ọkụ.
Njikwa Ntụgharị: Ihe nkwụnye ọkụ na-agụnyekarị sistemụ njikwa nke na-enye ndị ọrụ ohere ijikwa ọsọ na ntụziaka ntụgharị. Nke a na-enye ohere ijikwa ọnọdụ na mmegharị nke ihe ọrụ ahụ n'oge ọrụ ịgbado ọkụ.
Nhazi Ebe A Na-agbanwe Agbanwe: Ihe nhazi ebe a na-egosipụtakarị nhọrọ nhazi ebe a na-agbanwe agbanwe, dịka ịtụgharị, ịtụgharị, na nhazi elu. Mgbanwe ndị a na-enye ohere maka nhazi ebe a na-arụ ọrụ nke ọma, na-eme ka ọ dị mfe ịnweta njikọ njikọta ebe a na-ejikọ ma na-eme ka arụmọrụ ịgbado ọkụ ka mma.
Ọrụ siri ike: A na-ejikarị ihe siri ike eme ihe nkwụnye ahụ iji hụ na ọ kwụsiri ike ma sie ike n'oge ọrụ. Emebere ya ka o nwee ikpo okwu dị nchebe maka usoro ịgbado ọkụ, na-ahụ na ihe eji arụ ọrụ ahụ kwụsiri ike ma kwụ ọtọ nke ọma.
Nhazi Dị Mfe: Ihe e ji etinye ihe n'ịkwado ihe dị kilogram 600 na-adịkarị obere nha, nke na-eme ka ọ dabara adaba maka obere ebe ọrụ ma ọ bụ ngwa ebe oghere dị obere. Nhazi ya dị obere na-enye ohere maka mfe ịnyagharị na itinye ya na ntọala ịgbado ihe ndị dị adị.
A na-ejikarị ihe e ji echekwa ihe nke dị kilogram 600 eme ihe n'ọtụtụ ụlọ ọrụ dị iche iche, gụnyere ụlọ ọrụ mmepụta ihe, mmepụta ụgbọala, na ọrụ ịgbado ọkụ dị mfe ruo ọkara. Ọ na-enyere aka inweta ịgbado ọkụ ziri ezi ma dị irè site n'inye nhazi na ntụgharị nke ihe ndị a na-arụ ọrụ.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | HBJ-06 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị nke 600kg |
| Dayameta tebụl | 1000 mm |
| Moto ntụgharị | 0.75 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.09-0.9 rpm |
| Moto na-ada ada | 0.75 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 1.1 rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 150 mm |
| Oke anya ike ndọda | 100 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ihe nkwụnye ọnọdụ 3 axis |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga




