Nkịtị Hydraulic Fit Up Welding Rotator 100T Maka Pipe Butt Welding
✧ Okwu Mmalite
1.Fit Up Welding Rotator bụ ụdị usoro ịgbado ọkụ na-agbagharị agbagharị, nke a na-eji maka ịgbado ọkụ na-agbagharị agbagharị na ihe nkwado ịgbado ọkụ.
2. A na-egosipụta ya na nhazi bolt, nke na-eme ka ọ dabara adaba maka ịgbado ọkpọkọ ọkpọkọ.
3. Ike kachasị elu nwere ike iru ruo 40T, e nwekwara igbe njikwa ikuku/n'ime ya, nke na-eme ka ọ dịkwuo mfe ịrụ ọrụ.
4. Emebere Rotator Njikọta a maka usoro ịgbado ọkụ kpọmkwem, ọ dị mfe ịrụ ọrụ ma enwere ike ịgbanwe ya nke ọma maka mkpa ịgbado ọkụ dị iche iche.
5. O nwere ezigbo izi ezi na nkwụsi ike, yana arụmọrụ ịgbado ọkụ dị mma. E tinyekwara ya ngwaọrụ nchekwa iji hụ na nchekwa dị na usoro ịgbado ọkụ.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | Ihe eji agbado ọkụ FT-100 |
| Ike Ibu | Oke kachasị nke tọn 50*2 |
| Gbanwee Ụzọ | Nhazi nke bolt |
| Mgbanwe hydraulic | Elu/Ala |
| Dayameta nke arịa | 800~5000mm |
| Ike Moto | 2 * 2.22kw |
| Ụzọ njem | Njem aka na mkpọchi |
| wiil ndị a na-agbagharị agbagharị | PU |
| Nha rola | Ø500*300mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Igbe aka ikuku |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
✧ Atụmatụ
1. Ngalaba abụọ ahụ nwere ikike mgbanwe ọtụtụ akụkụ n'efu
2. Ọrụ mgbanwe ahụ na-agbanwe agbanwe ma nwee ike ịnabata ụdị ọnọdụ njikọta dị iche iche nke ọma
3. The hydraulic V-wheel na-eme ka mmegharị axial nke ụlọ elu ahụ dị mfe
4. O nwere ike ime ka arụmọrụ ọrụ dịkwuo mma maka ọkpụrụkpụ mgbidi dị gịrịgịrị na mmepụta dayameta paịpụ buru ibu
5. Hydraulic Fit Up Rotator nwere ihe ntụgharị mgbanwe 3D a na-agbanwe agbanwe, ebe ọrụ hydraulic nwere njikwa dị irè
6. E ji efere a kpara akpa mee ntọala rotator, nke nwere ike dị elu iji hụ na ọ dịghị mgbagọ ọ bụla na-eme n'oge.
7. Ntọala Rotator & boring bụ usoro agbakwunyere iji hụ na ntụgharị ziri ezi nke ihe mgbagharị ahụ
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1.Variable Frequency Drive sitere na akara Danfoss / Schneider.
2.Rotation na tilring Motors bụ akara Invertek / ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
A pụrụ iji akụkụ ndị ọzọ niile dochie ha n'ahịa mpaghara.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka dị anya nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabọd eletriki bụ isi nwere ihe mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Anyị na-agbakwụnyekwa otu bọtịnụ nkwụsị mberede ọzọ n'akụkụ ahụ igwe ahụ, nke a ga-eme ka ọrụ ahụ nwee ike ịkwụsị igwe ahụ ozugbo ihe mberede ọ bụla mere.
5. Sistemụ njikwa anyị niile nwere nkwenye CE nye ahịa Europe.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga











