Hydraulic ebuli Pipe na-atụgharị ịgbado ọkụ 2Tọn na agba atọ Chuck
✧ Okwu Mmalite
Igwe na-ebuli ọkpọkọ hydraulic lift pipe turn welding positioner bụ ngwaọrụ pụrụ iche eji arụ ọrụ ịgbado ọkụ iji tinye ma tụgharịa ọkpọkọ ma ọ bụ ihe eji arụ ọrụ cylindrical maka ịgbado ọkụ. Ọ gụnyere usoro ibuli hydraulic iji bulie ma kwado paịpụ ahụ, yana ikike ntụgharị maka ntụgharị a na-achịkwa n'oge usoro ịgbado ọkụ.
Lee ụfọdụ atụmatụ na njirimara dị mkpa nke hydraulic lift pipe turn welding positioner:
- Usoro Ibuli Elu Hydraulic: Ihe nkwụnye ọkụ ahụ nwere silinda hydraulic ma ọ bụ jakị hydraulic nke na-enye ike ibuli elu iji bulie ma kwado paịpụ ahụ. Sistemụ hydraulic ahụ na-enye ohere maka njikwa na nhazi nke ọma nke ịdị elu paịpụ ahụ.
- Sistemụ Mkpọchi Paịpụ: Ihe na-etinye ya na-agụnyekarị sistemụ mkọchi nke na-ejide paịpụ ahụ nke ọma n'oge ịgbado ọkụ. Nke a na-eme ka ọ kwụsie ike ma na-egbochi mmegharị ma ọ bụ mmịpụ n'oge usoro ntụgharị.
- Ike Mgbanwe: Ihe nkwụnye ahụ na-enye ohere ka a na-achịkwa ntụgharị nke paịpụ ahụ, na-enye ohere dị mfe ịnweta ọnọdụ na akụkụ dị iche iche nke ịgbado ọkụ. Enwere ike ịgbanwe ọsọ na ntụziaka ntụgharị dabere na ihe achọrọ maka ịgbado ọkụ.
- Nhazi Ọnọdụ A Na-agbanwe Agbanwe: Ihe nkwụnye ọnọdụ ahụ na-enwekarị atụmatụ ndị a na-agbanwe agbanwe dịka ntụgharị, ịdị elu, na nhazi axis ntụgharị. Mgbanwe ndị a na-eme ka paịpụ ahụ nwee ike idobe ya nke ọma, na-eme ka ọ dị mfe ịnweta njikọta n'akụkụ niile.
- Sistemụ Njikwa: Ihe na-enye ọnọdụ nwere ike ịnwe sistemụ njikwa nke na-enye ndị ọrụ ohere ịgbanwe ebuli hydraulic, ọsọ ntụgharị, na paramita ndị ọzọ. Nke a na-enye njikwa ziri ezi na usoro ịgbado ọkụ.
A na-ejikarị ihe ndị na-eme ka ọkpọkọ hydraulic na-ebuli elu eme ihe n'ụlọ ọrụ dịka mmanụ na gas, owuwu ọkpọkọ, na imepụta ihe. Emebere ha kpọmkwem maka ịgbado ọkpọkọ buru ibu ma ọ bụ ihe ndị e ji arụ ọrụ dịka cylindrical, dị ka ọkpọkọ, arịa nrụgide, na tankị nchekwa.
Ihe ndị a na-eme ka ọrụ ịgbado ọkụ dịkwuo mma site n'inye nkwado kwụsiri ike, ntụgharị a na-achịkwa, na ịnweta ụzọ dị mfe iji banye n'akụkụ niile nke ọrụ ahụ. Usoro ibuli hydraulic na-eme ka ọnọdụ na nhazi dị mma, ebe ikike ịgbado ọkụ na-enye ndị na-agbado ọkụ ohere inweta njikọta na-aga n'ihu ma dị elu.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | EHVPE-20 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: 2000kg |
| Dayameta tebụl | 1000 mm |
| Ụzọ ebuli elu | Silinda haịdrọlik |
| Silinda ebuli elu | Otu silinda |
| Mkpọchi etiti ibuli elu | 600~1470 mm |
| Ụzọ ntụgharị | Injin 1.5 KW |
| Ụzọ ntụgharị | Silinda hydraulic |
| Silinda na-adagharị | Otu silinda |
| Nkuku ntụgharị | 0~90° |
| Ụzọ njikwa | Njikwa aka dị anya |
| Mgbanwe ụkwụ | Ee |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1.N'ọnọdụ nkịtị, onye na-etinye ihe na-agbado ọkụ nwere igbe njikwa aka na mgba ọkụ ụkwụ.
2. Otu igbe aka, onye ọrụ nwere ike ijikwa Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop functions, ma nweekwa ngosipụta ọsọ rotation na ọkụ ike.
3. Kabinet eletriki niile nke Weldsuccess Ltd mere. Ihe ndị bụ isi nke ọkụ eletrik sitere na Schneider.
4. Mgbe ụfọdụ, anyị na-eji PLC control na RV gearboxes eme ihe nkwụnye ọkụ, nke nwere ike ịrụkọ ọrụ ọnụ na robot.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe ndị na-agbagharị agbagharị site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, eserese na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga










