EHVPE-2 Standard 3 Axis Welding Positioner
✧ Okwu Mmalite
Igwe nrụzi njikọta hydraulic bụ ngwaọrụ nke na-eji sistemụ hydraulic edobe ma na-atụgharị ihe ndị e ji arụ ọrụ n'oge ọrụ ịgbado ọkụ. Ọ nwere ọrụ ibuli na ịtụgharị hydraulic, na-enye nkwado workpiece kwụsiri ike na ntụgharị a na-achịkwa maka mfe ịgbado ọkụ.
Nke a bụ atụmatụ na njirimara dị mkpa nke ebe a na-etinye hydraulic welding positioner:
- Ọrụ Ibuli Hydraulic: Ihe na-etinye ihe na-agbado ọkụ hydraulic na-eji sistemụ hydraulic, nke na-eji silinda hydraulic ma ọ bụ jacks hydraulic iji bulie ma gbanwee elu nke ihe na-arụ ọrụ. Nke a na-enye ohere maka idobe ihe na-arụ ọrụ ngwa ngwa n'ogo ịgbado ọkụ achọrọ.
- Ọrụ Ntụgharị: Ihe na-eme ka ọ dị mfe ịtụgharị ihe eji arụ ọrụ. Enwere ike ịgbanwe ọsọ na ntụziaka ntụgharị ka ọ dabara na ihe achọrọ maka ịgbado ọkụ.
- Sistemụ Mkpọchi: Dịka ọ na-adịkarị, ihe na-etinye ihe n'ọnọdụ nwere usoro mkọchi iji jide ihe eji arụ ọrụ ahụ nke ọma n'oge ịgbado ọkụ. Nke a na-eme ka ọ kwụsie ike ma na-egbochi mmegharị ma ọ bụ mmịpụ n'oge usoro ntụgharị.
- Ọnọdụ A Na-agbanwe Agbanwe: Ihe ndị na-etinye ihe na-agbado ọkụ hydraulic na-enwekarị ihe ndị a na-agbanwe agbanwe dịka ntụgharị, ịdị elu, na nhazi nke axis ntụgharị. Mgbanwe ndị a na-eme ka ebe ọrụ ahụ dị kpọmkwem, na-enye akụkụ njikọta kacha mma na ohere ịnweta ya.
- Sistemụ Njikwa: Ụfọdụ ihe eji echekwa ihe nwere sistemụ njikwa nke na-enye ndị ọrụ ohere ịgbanwe ibuli elu hydraulic, ọsọ ntụgharị, na paramita ndị ọzọ. Nke a na-enye ikike njikwa na nhazi ziri ezi n'oge usoro ịgbado ọkụ.
A na-eji ihe ndị na-etinye n'ịkwado hydraulic n'ọtụtụ ebe n'ịkwado hydraulic, gụnyere mmepụta ihe, iwu ụgbọ mmiri, imepụta ígwè, na ịgbado paịpụ. Ha dị mma maka ịgbado workpieces obere ruo ọkara ma nwee ike ime ka arụmọrụ na ịdị mma nke ịgbado welded dịkwuo mma.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | EHVPE-2 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: 2000kg |
| Dayameta tebụl | 1000 mm |
| Nhazi elu etiti | Ntuziaka site na bolt / hydraulic |
| Moto ntụgharị | 1.8 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.67 rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 150 mm |
| Oke anya ike ndọda | 100 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Ihe e ji echekwa ihe na-arụ ọrụ na hydraulic welding positioner nwere otu igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ na akụkụ ndị ọzọ niile bụ akara ama ama, onye ọrụ niile nwere ike ịgbanwe ha ngwa ngwa n'ahịa ha ma ọ bụrụ na ihe mberede ọ bụla agbajie.
1. Ihe na-agbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2. Moto sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe ndị e ji arụ ọrụ eletriki bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, Gaa n'ihu, Nlaghachi, Ọkụ Ike na ọrụ Nkwụsị Mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Igbe njikwa aka ikuku dị ma ọ bụrụ na ọ dị mkpa.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.









