YHB-30 Hydraulic 3 Axis Welding Positioner
✧ Okwu Mmalite
Igwe nrụzi hydraulic nke nwere tọn atọ bụ ngwa pụrụ iche eji arụ ọrụ ịgbado ọkụ iji tinye ma tụgharịa ihe ndị e ji arụ ọrụ. E mere ya ka ọ na-ejikwa ihe ndị e ji arụ ọrụ ruru tọn atọ, na-enye nkwụsi ike na mmegharị a na-achịkwa n'oge usoro ịgbado ọkụ.
Lee ụfọdụ atụmatụ na njirimara dị mkpa nke ihe nkwụnye hydraulic nke nwere tọn 3:
Ike Ibu: Ihe nkwụnye ahụ nwere ike ịkwado ma tụgharịa ihe ndị e ji arụ ọrụ nke nwere oke ibu nke tọn atọ. Nke a na-eme ka ọ dabara adaba maka ijikwa obere na ọkara ọrụ e ji arụ ọrụ na ngwa ịgbado ọkụ.
Njikwa Ntụgharị: Ihe nkwụnye njikọta hydraulic nwere sistemụ hydraulic nke na-enye ndị ọrụ ohere ijikwa ọsọ na ntụziaka ntụgharị. Nke a na-enye ohere ijikwa ọnọdụ na mmegharị nke ihe eji arụ ọrụ n'oge ọrụ njikọta.
Nhazi Ebe A Na-agbanwe Agbanwe: Ihe nhazi ebe a na-egosipụtakarị nhọrọ nhazi ebe a na-agbanwe agbanwe, dịka ịtụgharị, ịtụgharị, na nhazi elu. Mgbanwe ndị a na-enye ohere maka nhazi ebe a na-arụ ọrụ nke ọma, na-eme ka ọ dị mfe ịnweta njikọ njikọta ebe a na-ejikọ ma na-eme ka arụmọrụ ịgbado ọkụ ka mma.
Ike Hydraulic: Sistemụ hydraulic nke ihe na-etinye ihe na-enye mmegharị dị nro ma na-achịkwa, na-enye ohere maka nhazi na ntụgharị ziri ezi nke ihe eji arụ ọrụ. Ọ na-enye nkwụsi ike ma na-ewepụ mkpa ọ dị ijikwa aka, na-ebelata ike ọgwụgwụ onye ọrụ ma na-eme ka nchekwa dịkwuo mma.
Ọrụ siri ike: A na-ejikarị ihe siri ike eme ihe nkwụnye ahụ iji hụ na ọ na-adịgide adịgide ma kwụsie ike n'oge ọrụ. E mere ya ka ọ nagide ibu nke ihe eji arụ ọrụ ahụ ma nye ikpo okwu nchekwa maka usoro ịgbado ọkụ.
A na-ejikarị ihe nkwụnye ọkụ hydraulic nke dị tọn atọ eme ihe n'ọtụtụ ụlọ ọrụ dị iche iche, gụnyere ụlọ ọrụ mmepụta ihe, mmepụta ụgbọala, na obere ọrụ ịgbado ọkụ. Ọ na-enyere aka inweta ịgbado ọkụ ziri ezi ma dị irè site n'inye nhazi na ntụgharị nke ihe ndị a na-arụ ọrụ.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | YHB-30 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: kilogram 3000 |
| Dayameta tebụl | 1400 mm |
| Nhazi elu etiti | Ntuziaka site na bolt / hydraulic |
| Moto ntụgharị | 1.1 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.05-0.5 rpm |
| Moto na-ada ada | 2.2 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.67 rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 150 mm |
| Oke anya ike ndọda | 100 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Ihe e ji echekwa ihe na-arụ ọrụ na hydraulic welding positioner nwere otu igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ na akụkụ ndị ọzọ niile bụ akara ama ama, onye ọrụ niile nwere ike ịgbanwe ha ngwa ngwa n'ahịa ha ma ọ bụrụ na ihe mberede ọ bụla agbajie.
1. Ihe na-agbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2. Moto sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe ndị e ji arụ ọrụ eletriki bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, Gaa n'ihu, Nlaghachi, Ọkụ Ike na ọrụ Nkwụsị Mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Igbe njikwa aka ikuku dị ma ọ bụrụ na ọ dị mkpa.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.








