Ihe na-agbagharị ịgbado ọkụ LPP-03
✧ Okwu Mmalite
Sistemụ igwe ịgbado ọkụ nke tọn atọ bụ ngwa pụrụ iche e ji arụ ọrụ ndị ruru tọn metric atọ (kilogram 3,000) n'oge ọrụ ịgbado ọkụ.
Isi atụmatụ na ikike nke sistemụ igwe ịgbado ọkụ nke tọn 3 gụnyere:
- Ike Ibu:
- E mere sistemụ igwe ịgbado ọkụ ahụ ka ọ na-ejikwa ma na-atụgharị ihe ndị e ji arụ ọrụ nke nwere oke ibu nke tọn metric atọ (kilogram 3,000).
- Nke a na-eme ka ọ dabara adaba maka nnukwu ihe mmepụta ihe, dịka arịa nrụgide, akụkụ igwe dị arọ, na nnukwu ihe e ji ígwè rụọ.
- Nhazi Roller:
- Sistemụ igwe ịgbado ọkụ nke nwere tọn atọ na-enwekarị usoro igwe mgbado ọkụ nke na-enye nkwado na ntụgharị dị mkpa maka ọrụ ahụ.
- E ji ihe siri ike dị elu mee ihe ndị a na-akpọ rollers, a na-etinyekwa ha n'ọnọdụ iji hụ na e nwere ebe ọrụ dị arọ ahụ kwụsiri ike ma chịkwaa ya.
- Mgbanwe Mgbanwe na Ntụgharị:
- Sistemụ igwe ịgbado ọkụ na-enye ike mgbanwe ntụgharị na ntụgharị.
- Mgbanwe na-enye ohere maka nhazi nke ihe eji arụ ọrụ n'otu ebe na nke a na-achịkwa n'oge usoro ịgbado ọkụ.
- Nhazi ntụgharị na-eme ka ebe ọrụ ahụ dị mma, na-eme ka ohere na visibiliti dịkwuo mma maka onye na-agbado ọkụ.
- Ọsọ na Njikwa Ọnọdụ Kpọmkwem:
- E mere sistemụ igwe ịgbado ọkụ iji nye njikwa ziri ezi na ọsọ na ọnọdụ nke ọrụ na-agbagharị.
- A na-enweta nke a site na atụmatụ dịka draịva ọsọ na-agbanwe agbanwe, ihe ngosi ọnọdụ dijitalụ, na sistemụ njikwa dị elu.
- Mmepụta Karịrị Elu:
- Ikike nhazi na ntụgharị dị irè nke sistemụ igwe ịgbado ọkụ nke tọn atọ nwere ike ime ka mmepụta dịkwuo mma site na ibelata oge na mgbalị achọrọ iji wụnye ma jikwaa ọrụ ahụ.
- Ọrụ siri ike ma na-adịgide adịgide:
- E ji ihe ndị dị arọ na etiti siri ike rụọ usoro ịgbado ọkụ ahụ iji nagide ibu na nrụgide dị ukwuu nke ijikwa ọrụ ndị dị tọn atọ.
- Atụmatụ dị ka ihe e ji agbagharị agbagharị, ihe ndị nwere ike ibuli elu, na ntọala kwụsiri ike na-eme ka a pụrụ ịtụkwasị ya obi ma sie ike.
- Atụmatụ Nchekwa:
- Nchekwa bụ ihe dị oke mkpa n'ịmepụta sistemụ rola ịgbado ọkụ nke tọn atọ.
- Ihe ndị a na-ahụkarị maka nchekwa gụnyere usoro nkwụsị mberede, nchekwa oke ibu, nrụnye kwụsiri ike, na nchekwa ndị ọrụ iji hụ na arụ ọrụ dị mma.
- Ndakọrịta na Ngwa Ịgbado Ọkụ:
- E mere sistemụ igwe ịgbado ọkụ ka ọ jikọta ya na ngwa ịgbado ọkụ dị iche iche, dịka igwe ịgbado ọkụ MIG, TIG, ma ọ bụ igwe ịgbado ọkụ arc dị n'okpuru mmiri.
- Nke a na-eme ka usoro ọrụ dị mma ma dị irè n'oge ịgbado ọkụ nke nnukwu akụkụ.
A na-ejikarị usoro ihe eji agbado ígwè nke dị tọn atọ eme ihe n'ụlọ ọrụ dịka iwu ụgbọ mmiri, imepụta igwe dị arọ, imepụta arịa nrụgide, na nnukwu ọrụ mmepụta ígwè. Ọ na-eme ka ọrụ dị arọ na nke ziri ezi dịkwuo mma, na-eme ka mmepụta na ịdị mma nke ịgbado ígwè dịkwuo mma, na-ebelata mkpa ọ dị iji aka na nhazi ya.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | LPP-03 Ịgbado ọkụ |
| Ike ntụgharị | Ton atọ kachasị |
| Na-ebugo Ike-Draịvụ | Oke tọn 1.5 |
| Ibugo ikike-Idler | Oke tọn 1.5 |
| Nha ụgbọ mmiri | 300~1200mm |
| Gbanwee Ụzọ | Nhazi nke bolt |
| Ike Mgbanwe Moto | 500W |
| Ọsọ ntụgharị | Ngosipụta dijitalụ 100-4000mm/min |
| Njikwa ọsọ | Ọkwọ ụgbọala ugboro ugboro na-agbanwe agbanwe |
| wiil ndị a na-agbagharị agbagharị | Ejiri ụdị PU kpuchie ígwè |
| Sistemụ njikwa | Igbe njikwa aka dị anya na mgba ọkụ pedal ụkwụ |
| Agba | RAL3003 Uhie na 9005 OJII / Emebere ya nke ọma |
| Nhọrọ | Ikike dayameta buru ibu |
| Nhazi wiil njem nke injin | |
| Igbe njikwa aka ikuku |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, Gaa n'ihu, Nlaghachi, Ọkụ Ike na ọrụ Nkwụsị Mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Igbe njikwa aka ikuku dị ma ọ bụrụ na ọ dị mkpa.
✧ Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Weldsuccess na-arụ ọrụ site na ụlọ ọrụ mmepụta ihe nke ụlọ ọrụ nwere, nke ruru 25,000 sq ft nke mmepụta na oghere ọfịs.
Anyị na-ebuga ngwaahịa na mba iri anọ na ise gburugburu ụwa, anyị jikwa obi ụtọ inwe ọtụtụ ndị ahịa, ndị mmekọ na ndị na-ekesa ngwaahịa na kọntinent isii.
Ụlọ ọrụ anyị dị elu na-eji robotik na ebe nhazi CNC zuru oke iji mee ka mmepụta ihe dịkwuo elu, nke a na-eweghachi uru nye ndị ahịa site na obere ọnụ ahịa mmepụta.
✧ Ọganihu Mmepụta
Kemgbe afọ 2006, anyị gafere usoro njikwa mma ISO 9001: 2015, anyị na-achịkwa ịdị mma site na efere ígwè mbụ. Mgbe ndị otu ahịa anyị na-enye iwu ahụ gaa na ndị otu mmepụta, n'otu oge ahụ, a ga-achọ nyocha mma site na efere ígwè mbụ ruo na ọganihu ngwaahịa ikpeazụ. Nke a ga-eme ka ngwaahịa anyị ruo ihe ndị ahịa chọrọ.
N'otu oge ahụ, ngwaahịa anyị niile nwetara nkwenye CE site na 2012, yabụ anyị nwere ike mbupụ na ahịa Europeam n'efu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga








