Ihe na-eme ka VPE-1 na-agbado ọkụ
✧ Okwu Mmalite
1. Igwe ndọda nke gear nke nwere axis abụọ nke ọkọlọtọ bụ ihe ngwọta dị mkpa maka ịtụgharị na ịtụgharị nke akụkụ ọrụ.
2. Enwere ike ịtụgharị tebụl ọrụ (na 360°) ma ọ bụ tụgharịa (na 0 - 90°) na-enye ohere ka ejiri ihe ọrụ ahụ rụọ ọrụ n'ọnọdụ kacha mma, ọsọ ntụgharị moto bụ njikwa VFD.
3. N'oge ịgbado ọkụ, anyị nwekwara ike ịgbanwe ọsọ ntụgharị dịka ihe anyị chọrọ si dị. Ọsọ ntụgharị ga-abụ ngosipụta dijitalụ na igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ.
4. Dịka ọdịiche dị n'etiti paịpụ si dị, ọ nwekwara ike itinye chucks agba atọ iji jide paịpụ ahụ.
5. Ihe nhazi elu edobere, tebụl ntụgharị kwụ ọtọ, ihe nhazi nhazi elu nke nwere aka ma ọ bụ hydraulic 3 axis dị na Weldsuccess Ltd.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | VPE-1 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị nke 1000kg |
| Dayameta tebụl | 1000 mm |
| Moto ntụgharị | 0.75 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.05-0.5 rpm |
| Moto na-ada ada | 1.1 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.67 rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 150 mm |
| Oke anya ike ndọda | 100 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga



