160T Ịgbado ọkụ nkịtị Pipe Rollers Rotator na PU na mgbanwe Bolt
✧ Okwu Mmalite
Ndị na-agbagharị ihe na-agbagharị nke nwere ikike ibu ibu nke 1.160 Ton gụnyere otu draịva na otu onye na-arụ ọrụ n'enweghị ihe mgbochi.
2. N'ozuzu, anyị na-eji wiil PU nke dayameta 500mm na obosara 400mm, wiil ígwè dị maka ahaziri ahazi.
3. Site na moto mgbanwe ugboro 2 * 4kw, ọ ga-eme ka ntụgharị ahụ kwụsie ike.
4. Ọ bụrụ na arịa ndị ahụ nwere ihe na-adịghị mma, anyị ga-eji moto brekị mee ka ike ntụgharị dịkwuo elu.
5. Nhazi nke 160 Ton nke na-agbagharị agbagharị nwere ikike arịa 5000mm, anyị nwekwara ike ịhazi ya maka nnukwu nha dịka arịrịọ onye ọrụ ikpeazụ si dị.
6.Wil ndị a na-ejizi aka ha, wiil ndị na-agagharị agagharị na eriri ndị na-eto eto nwere ike ịrụ ọrụ nke ọma, na-arụ ọrụ nke ọma n'aka Weldsuccess Ltd.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | CR-160 ịgbado ọkụ |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị nke tọn 160 |
| Na-ebugo Ike-Draịvụ | Oke kachasị nke tọn 80 |
| Ibugo ikike-Idler | Oke kachasị nke tọn 80 |
| Nha ụgbọ mmiri | 800~5000mm |
| Gbanwee Ụzọ | Nhazi nke bolt |
| Ike Mgbanwe Moto | 2 * 4 KW |
| Ọsọ ntụgharị | 100-1000mm/min |
| Njikwa ọsọ | Ọkwọ ụgbọala ugboro ugboro na-agbanwe agbanwe |
| wiil ndị a na-agbagharị agbagharị | Ihe ígwè |
| Nha rola | Ø500*600mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikwa dịpụrụ adịpụ eriri 15m |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Asambodo | CE |
✧ Atụmatụ
1. Ngwaahịa nke ọkpọkọ ịgbado ọkụ nwere usoro dị iche iche, dịka ọmụmaatụ, nhazi onwe onye, mgbanwe, ụgbọala, ntụgharị na ụdị mgbochi ịnya ụgbọ mmiri.
2. Usoro nhazi ọkpọkọ nkịtị nke igwe kwụ ọtọ nwere ike ịnabata dayameta dị iche iche nke ọrụ, site na ịgbanwe anya etiti nke igwe kwụ ọtọ, site na oghere skru echekwara ma ọ bụ skru ndu.
3. Dabere na ngwa dị iche iche, elu ihe eji agbanye ígwè nwere ụdị atọ, PU/ROBBER/STEL WIEL.
4. A na-ejikarị ígwè ịgbado ọkụ ọkpọkọ eme ihe maka ịgbado ọkụ ọkpọkọ, ịgbado ọkụ tankị, ịgbado ọkụ na ịgbado ọkụ tankị nke shei ígwè.
5. Igwe igwe mgbagharị ọkpọkọ nwere ike ijikwa njikọ ya na ngwaọrụ ndị ọzọ.
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1.Variable Frequency Drive sitere na akara Danfoss / Schneider.
2.Rotation na tilring Motors bụ akara Invertek / ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
A pụrụ iji akụkụ ndị ọzọ niile dochie ha n'ahịa mpaghara.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka dị anya nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabọd eletriki bụ isi nwere ihe mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
4. Anyị na-agbakwụnyekwa otu bọtịnụ nkwụsị mberede ọzọ n'akụkụ ahụ igwe ahụ, nke a ga-eme ka ọrụ ahụ nwee ike ịkwụsị igwe ahụ ozugbo ihe mberede ọ bụla mere.
5. Sistemụ njikwa anyị niile nwere nkwenye CE nye ahịa Europe.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga











