2-ton Welding Positioner na 600mm Chuck
✧ Okwu Mmalite
1. Ojiji anyị nke ịgbado ọkụ nwere chuck agba atọ ga-abara ezigbo uru maka ịgbado ọkụ paịpụ na flanges.
2.Nkuku nhazi ike nke 2Ton nke na-agbanwe agbanwe nke na-agbanwe agbanwe bụ ogo 0-90, dịka arịrịọ ndị ahịa si dị, ọ nwekwara ike ịbụ ogo 0-135.
3. Site na tebụl 1300mm nke dayameta, ọsọ ntụgharị ga-abụ 0.12-1.2 rpm, ọsọ ntụgharị ahụ bụ site na ịgụgharị dijitalụ ma a na-agbanwekwa ya na igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ dịka mkpa ịgbado ọkụ si dị.
4. Otu ụkwụ pedal mgba ọkụ enyere ọnụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị maka ịgbado ọkụ aka mgbe ụfọdụ.
5. Agba agba ahaziri ahazi dị na Weldsuccess Ltd.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | VPE-2 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: 2000kg |
| Dayameta tebụl | 1200 mm |
| Moto ntụgharị | 1.1 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.05-0.5 rpm |
| Moto na-ada ada | 1.5 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.67 rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 150 mm |
| Oke anya ike ndọda | 100 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
1. Iji chịkwaa ọsọ ntụgharị, draịva ugboro ugboro agbanwe agbanwe bụ akara Danfoss.
2. Moto ntụgharị na ntụgharị sitere na Invertek nwere nkwenye CE zuru oke.
3. Ihe ndị na-achịkwa eletriki sitere na Schneider.
4. A na-eji ngwa ngwa dochie akụkụ niile maka onye ọrụ ikpeazụ na ahịa mpaghara ha.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga



