Ihe nkedo ịgbado ọkụ nke tọn atọ nwere 1000mm Chucks
✧ Okwu Mmalite
1.Nhazi ihe eji agbanye ígwè nkịtị nke nwere ikike ibu 3Tn na dayameta tebụl 1400mm.
2. Ogologo tebụl na ịdị elu etiti dị maka ahaziri ahazi.
3. Ndị otu teknụzụ anyị nwekwara ike imepụta nha, ọnọdụ na ọdịdị tebụl T-shot dịka ozi ọrụ si dị, ka o wee dịrị onye ọrụ mfe itinye akụkụ ọrụ ahụ na ihe ndị na-enye anyị njikọ ịgbado ọkụ.
4. A ga-ebufe otu igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ na otu ụkwụ njikwa pedal na igwe ahụ.
5. Ihe nhazi elu edobere, tebụl ntụgharị kwụ ọtọ, ihe nhazi nhazi elu nke nwere aka ma ọ bụ hydraulic 3 axis dị na Weldsuccess Ltd.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | VPE-3 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: kilogram 3000 |
| Dayameta tebụl | 1400 mm |
| Moto ntụgharị | 1.5 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.05-0.5 rpm |
| Moto na-ada ada | 2.2 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.23 rpm |
| Nkuku ntụgharị | 0~90°/ 0~120°degree |
| Anya kachasị elu | 200 mm |
| Oke anya ike ndọda | 150 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Akụkụ anyị niile sitere n'aka ụlọ ọrụ ama ama mba ụwa, ọ ga-emekwa ka onye ọrụ nwee ike ịgbanwe akụkụ ahụ ngwa ngwa n'ahịa obodo ha.
1. Ihe na-agbanwe ugboro ugboro sitere na akara Danfoss.
2. Moto sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe ndị e ji arụ ọrụ eletriki bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
✧ Ọganihu Mmepụta
Site na 2006, dabere na sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015, anyị na-achịkwa ịdị mma akụrụngwa anyị site na efere ígwè mbụ, mmepụta ọ bụla na-aga n'ihu na onye nyocha iji chịkwaa ya. Nke a na-enyekwara anyị aka inweta ọtụtụ azụmaahịa site na ahịa mba ụwa.
Ruo ugbu a, ngwaahịa anyị niile nwere nkwenye CE na-aga ahịa Yuropu. Enwere m olileanya na ngwaahịa anyị ga-enyere gị aka maka mmepụta ọrụ gị.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga



