Tebụl Ntụgharị kwụ ọtọ nwere akụkụ ntụgharị tupu ahazi ya site na njikwa PLC na ihuenyo mmetụ aka.
✧ Okwu Mmalite
1.Ntinye igwe kwụ ọtọ bụ ihe ngwọta bụ isi maka ntụgharị nke akụkụ ọrụ.
2. Enwere ike ịtụgharị tebụl ọrụ (na 360°) ka e wee nwee ike ịgbado ọrụ ahụ n'ọnọdụ kacha mma, ọsọ ntụgharị moto bụkwa njikwa VFD.
3. N'oge ịgbado ọkụ, anyị nwekwara ike ịgbanwe ọsọ ntụgharị dịka ihe anyị chọrọ si dị. Ọsọ ntụgharị ga-abụ ngosipụta dijitalụ na igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ.
4. Dịka ọdịiche dị n'etiti paịpụ si dị, ọ nwekwara ike itinye chucks agba atọ iji jide paịpụ ahụ.
5. Ihe nhazi elu edobere, tebụl ntụgharị kwụ ọtọ, ihe nhazi nhazi elu nke nwere aka ma ọ bụ hydraulic 3 axis dị na Weldsuccess Ltd.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | HB-50 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị nke 5T |
| Dayameta tebụl | 1000 mm |
| Moto ntụgharị | 3 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.05-0.5 rpm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ihe nkwụnye isi kwụ ọtọ |
| Ọnọdụ ịgbado ọkụ nke axis abụọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Tebụl ịgbado ọkụ kwụ ọtọ nwere otu igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ iji chịkwaa ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ọkụ eletrik na nkwụsị mberede.
2. Na kabinet eletriki, onye ọrụ nwere ike ijikwa mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu nsogbu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3. Ngbanwe pedal ụkwụ bụ ijikwa ntụziaka ntụgharị.
4. Tebụl niile kwụ ọtọ nwere ngwaọrụ ntọala maka njikọ ịgbado ọkụ.
5. Site na PLC na RV reducer iji rụọ ọrụ na Robot dịkwa site na Weldsuccess LTD.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga
WELDSUCCESS LTD bụ ụlọ ọrụ mmepụta ihe nke ISO 9001: 2015 kwadoro, ngwa niile e ji ígwè mbụ e ji bee, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere igwu ala, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ mepụta. Ọ bụla na-aga n'ihu na njikwa mma iji hụ na onye ahịa ọ bụla ga-enweta ngwaahịa afọ ojuju.
Ọrụ tebụl ịgbado ọkụ kwụ ọtọ yana ọkwa kọlụm ịgbado ọkụ maka mkpuchi dị na Weldsuccess LTD.










