Isi ọdụ ngwaahịa maka ọrụ ogologo osisi
✧ Okwu Mmalite
1. Isi ọdụ ihe eji agbanye ihe na-arụ ọrụ bụ ihe ngwọta dị mkpa maka ntụgharị nke akụkụ ọrụ.
2. Enwere ike ịtụgharị tebụl ọrụ (na 360°) ka e wee nwee ike ịgbado ọrụ ahụ n'ọnọdụ kacha mma, ọsọ ntụgharị moto bụkwa njikwa VFD.
3. N'oge ịgbado ọkụ, anyị nwekwara ike ịgbanwe ọsọ ntụgharị dịka ihe anyị chọrọ si dị. Ọsọ ntụgharị ga-abụ ngosipụta dijitalụ na igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ.
4. Dịka ọdịiche dị n'etiti paịpụ si dị, ọ nwekwara ike itinye chucks agba atọ iji jide paịpụ ahụ.
5. Ihe nhazi elu edobere, tebụl ntụgharị kwụ ọtọ, ihe nhazi nhazi elu nke nwere aka ma ọ bụ hydraulic 3 axis dị na Weldsuccess Ltd.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | STWB-06 ruo STWB-500 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T / 30T / 50T |
| Dayameta tebụl | 1000 mm ~ 2000mm |
| Moto ntụgharị | 0.75 kw ~ 11 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ihe nkwụnye isi kwụ ọtọ |
| Ọnọdụ ịgbado ọkụ nke axis abụọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
✧ Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Weldsuccess anọwo na-enye ndị na-arụ ọrụ ịgbado ọkụ dị elu, igwe ịgbado ọkụ ụgbọ mmiri, igwe ịgbado ọkụ ụlọ elu ikuku, ígwè na tankị na-agbanwe agbanwe, ígwè ịgbado ọkụ, igwe ịgbado ọkụ na igwe ịkpụ CNC nye ụlọ ọrụ ịgbado ọkụ mba ụwa ruo ọtụtụ iri afọ. Anyị nwere ike ịhazi ọrụ ahụ.
Ngwa Weldsuccess niile nke CE/UL nwere asambodo n'ime ụlọ ọrụ anyị nke ISO9001:2015 (a na-enweta asambodo UL/CSA ma ọ bụrụ na a rịọ ya).
Na ngalaba injinia zuru oke gụnyere ọtụtụ ndị injinia Mekaniki ọkachamara, ndị ọkachamara CAD, ndị njikwa na ndị injinia mmemme kọmputa.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.








