VPE-0.3 Akwụkwọ ntuziaka Tilting 0-90 Degree Welding Positioner
✧ Okwu Mmalite
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | VPE-0.3 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: kilogram 300 |
| Dayameta tebụl | 600 mm |
| Moto ntụgharị | 0.37 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.3-3 rpm |
| Moto na-ada ada | Akwụkwọ ntuziaka |
| Ọsọ ntụgharị | Akwụkwọ ntuziaka |
| Nkuku ntụgharị | 0~90° |
| Anya kachasị elu | 50 mm |
| Oke anya ike ndọda | 50 mm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1. Igbe njikwa aka nwere ngosipụta ọsọ ntụgharị, ntụgharị gaa n'ihu, ntụgharị ntụgharị, ịtụgharị elu, ịtụgharị ala, ọkụ eletrik na ọrụ nkwụsị mberede.
2. Kabinet eletriki bụ isi nwere mgba ọkụ eletrik, ọkụ eletrik, mkpu, ọrụ nrụpụta na ọrụ nkwụsị mberede.
3.Pedal ụkwụ iji chịkwaa ntụziaka ntụgharị.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe nkwụnye ọkụ site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, agba na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Gịnị mere ị ga-eji họrọ anyị
Kemgbe afọ 2006, anyị gafere usoro njikwa mma ISO 9001: 2015, anyị na-achịkwa ịdị mma site na efere ígwè mbụ. Mgbe ndị otu ahịa anyị na-enye iwu ahụ gaa na ndị otu mmepụta, n'otu oge ahụ, a ga-achọ nyocha mma site na efere ígwè mbụ ruo na ọganihu ngwaahịa ikpeazụ. Nke a ga-eme ka ngwaahịa anyị ruo ihe ndị ahịa chọrọ.
N'otu oge ahụ, ngwaahịa anyị niile nwetara nkwenye CE site na 2012, yabụ anyị nwere ike mbupụ na ahịa Europeam n'efu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga




