Ihe nkwụnye akpaka nke ụdị L
✧ Okwu Mmalite
1.L Ụdị ịgbado ọkụ bụ ihe ngwọta bụ isi maka ntụgharị nke akụkụ ọrụ.
2. Enwere ike ịtụgharị tebụl ọrụ (na 360°) ma tụgharịa aka ekpe ma ọ bụ aka nri na-enye ohere ka ejiri ihe ọrụ ahụ rụọ ọrụ n'ọnọdụ kachasị mma, ọsọ ntụgharị moto bụ njikwa VFD.
3. N'oge ịgbado ọkụ, anyị nwekwara ike ịgbanwe ọsọ ntụgharị dịka ihe anyị chọrọ si dị. Ọsọ ntụgharị ga-abụ ngosipụta dijitalụ na igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ.
4. Dịka ọdịiche dị n'etiti paịpụ si dị, ọ nwekwara ike itinye chucks agba atọ iji jide paịpụ ahụ.
5. Ihe nhazi elu edobere, tebụl ntụgharị kwụ ọtọ, ihe nhazi nhazi elu nke nwere aka ma ọ bụ hydraulic 3 axis dị na Weldsuccess Ltd.
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | L-06 ruo L-200 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T |
| Dayameta tebụl | 1000 mm ~ 2000mm |
| Moto ntụgharị | 0.75 kw ~ 7.5 kw |
| Ọsọ ntụgharị | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Nhọrọ | Ihe nkwụnye isi kwụ ọtọ |
| Ọnọdụ ịgbado ọkụ nke axis abụọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Weldsuccess na-eji akụkụ ihe ndị a ma ama niile iji hụ na akụrụngwa ahụ dị mma. Karịsịa maka azụmaahịa mba ụwa, anyị na-ahụ na onye ọrụ ikpeazụ nwere ike dochie akụkụ ihe ndị a ma ama n'ahịa obodo ha ma ọ bụrụ na ihe mberede dị ngwa ngwa.
1. Igwe VFD nke na-agbanwe ugboro ole anyị ga-eji Schneider ma ọ bụ Danfoss.
2. Moto ebe a na-agbado ọkụ bụ nke sitere na akara ama ama ABB ma ọ bụ Invertek.
3. Ihe eletriki na relay niile bụ Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
Ihe nhazi ịgbado ọkụ nke ụdị 1.L na-arụkọ ọrụ mgbe ụfọdụ na robot ọnụ. N'ụzọ dị otu a, ihe ịga nke ọma na ịgbado ọkụ ga-eji igbe igbe RV iji hụ na ọrụ ahụ ziri ezi.
2. Ọ na-abụkarị ihe na-eme ka igwe kwụ otu ebe nwee otu igbe njikwa aka dịpụrụ adịpụ. Ọ nwere ike ịgbanwe ọsọ ntụgharị igwe, gbanwee ntụziaka ntụgharị, ma chịkwaa ntụziaka ntụgharị igwe ịgbado ọkụ.
3. Sistemụ njikwa niile nwere bọtịnụ E-stop iji hụ na ejiri nchekwa.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga
Njikọ ọrụ nke ụdị 1.L na sistemụ robot maka ịrụ ọrụ akpaka zuru oke bụ sistemụ kachasị arụ ọrụ. Anyị na-emepụta sistemụ a maka ịgbado ọkụ osisi.
2. Nakwa ihe nkwụnye ọkụ ụdị L nwere sistemụ njikwa nkịtị naanị maka ntụgharị ntụziaka niile ma nyere onye ọrụ aka inweta ọnọdụ ịgbado ọkụ kacha mma.








