Ọdụ ụgbọ mmiri Hydraulic Welding Positioner Ibu Dị Oke Ibu Nwere Dayameta Tebụl 1000mm
✧ Okwu Mmalite
1. A na-eji igwe a eme ka ọ dị mfe ịgbado ọkụ, nwere ike iji igwe ịgbado ọkụ, na-ejikwa igwe ịgbado ọkụ
2. Onye na-ahụ maka ọnọdụ nwere ike ịtụgharị site na 0 ruo 120°, na-atụgharị 360° site na VFD.
3. Ụkpụrụ voltaji bụ 380V-3PH-50HZ, mana anyị nwere ike ime 110-575V dịka ihe ị chọrọ si dị.
4. Ọ na-eme ka ọrụ ahụ dị n'ọnọdụ zuru oke maka ịgbado ọkụ.
5. Ọ na-egosi ịdị mma nke ịgbado ọkụ ma na-ebelata ọrụ ịgbado ọkụ ma na-eme ka mmepụta dịkwuo mma.
6. Ihe na-eme ka gia eletrik tilt dị elu site na 0 ruo 90°
7. Igbe njikwa aka dị anya na njikwa pedal ụkwụ.
8. Ọsọ a na-agbanwe agbanwe nke ntụgharị tebụl na-enweghị nzọụkwụ
9. 100% ọhụrụ sitere na onye nrụpụta mbụ
✧ Nkọwapụta Isi
| Ụdị nlereanya | AHVPE-20 |
| Ike ntụgharị | Oke kachasị: 2000kg |
| Dayameta tebụl | 1000 mm |
| Ụzọ ebuli elu | Silinda haịdrọlik |
| Silinda ebuli elu | Otu silinda |
| Mkpọchi etiti ibuli elu | 600~1470 mm |
| Ụzọ ntụgharị | Injin 1.5 KW |
| Ụzọ ntụgharị | Silinda hydraulic |
| Silinda na-adagharị | Otu silinda |
| Nkuku ntụgharị | 0~90° |
| Ụzọ njikwa | Njikwa aka dị anya |
| Mgbanwe ụkwụ | Ee |
| Voltaji | 380V±10% 50Hz Usoro 3 |
| Sistemụ njikwa | Njikọta n'ime ime obodo eriri 8m |
| Agba | Emebere nke ọma |
| Akwụkwọ ikike | Otu afọ |
| Nhọrọ | Ọkpọkọ ịgbado ọkụ |
| Tebụl kwụ ọtọ | |
| Ọnọdụ hydraulic nke axis 3 |
✧ Akara Ngwaahịa Mapụtara
Maka azụmaahịa mba ụwa, Weldsuccess na-eji ụdị akụkụ mgbapụta niile a ma ama iji hụ na ndị na-agbagharị ịgbado ọkụ na-adịru ogologo oge. Ọbụnadị akụkụ mgbapụta mebiri emebi mgbe ọtụtụ afọ gachara, onye ọrụ ikpeazụ nwekwara ike dochie akụkụ mgbapụta ahụ ngwa ngwa n'ahịa mpaghara.
1. Igwe mgbanwe ugboro ugboro sitere na akara Damfoss.
2.Motor sitere na Invertek ma ọ bụ akara ABB.
3. Ihe elektrọnik bụ akara Schneider.
✧ Sistemụ Njikwa
1.N'ọnọdụ nkịtị, onye na-etinye ihe na-agbado ọkụ nwere igbe njikwa aka na mgba ọkụ ụkwụ.
2. Otu igbe aka, onye ọrụ nwere ike ijikwa Rotation Forward, Rotation Reverse, Emergency Stop functions, ma nweekwa ngosipụta ọsọ rotation na ọkụ ike.
3. Kabinet eletriki niile nke Weldsuccess Ltd mere. Ihe ndị bụ isi nke ọkụ eletrik sitere na Schneider.
4. Mgbe ụfọdụ, anyị na-eji PLC control na RV gearboxes eme ihe nkwụnye ọkụ, nke nwere ike ịrụkọ ọrụ ọnụ na robot.
✧ Ọganihu Mmepụta
WELDSUCCESS Dịka onye nrụpụta, anyị na-emepụta ihe ndị na-agbagharị agbagharị site na ịkpụ efere ígwè mbụ, ịgbado ọkụ, ọgwụgwọ igwe, oghere ịgbado ọkụ, mgbakọ, eserese na nnwale ikpeazụ.
N'ụzọ dị otu a, anyị ga-achịkwa usoro mmepụta niile dị n'okpuru sistemụ njikwa mma ISO 9001: 2015 anyị. Ma hụ na ndị ahịa anyị ga-enweta ngwaahịa dị elu.
✧ Ọrụ Ndị Gara Aga











